-
Відкриті торги
-
КЕП
Сир твердий та сир кисломолочний (творог)
Оголошено тендер
530 000.00
UAH
Номер:
debbdcee33ea4d55b171d79d0347bfc3
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-12-07-008151-a
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Смілянський дитячий будинок-інтернат
×
-
Код ЄДРПОУ:
03189765
-
Адреса:
20700, Україна, Черкаська область, Сміла, осавули Василя Бурки,40
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Смілянський дитячий будинок-інтернат
×
-
Код ЄДРПОУ:
03189765
-
Адреса:
20700, Україна, Черкаська область, Сміла, осавули Василя Бурки,40
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
530 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Сир твердий та сир кисломолочний (творог)
Примітки:
Замовник відповідає категорії згідно пункту 3 частини 4 статті 2 Закону №922-VIII зі змінами. Україна, 20700, Черкаська обл., місто Сміла, вулиця Осавула Василя Бурки, будинок 40.
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
15540000-5 Сирні продукти
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
07.12.2020 20:21
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума530 000.00 UAH