-
Відкриті торги
-
КЕП
Електрична енергія
Оголошено тендер
455 000.00
UAH
Номер:
7b435e99b6b54beaacf10277c2d69a4d
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-12-04-002009-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Комунальне некомерційне підприємство "Калуський міський центр первинної медико-санітарної допомоги Калуської міської ради"
×
-
Код ЄДРПОУ:
26482717
-
Адреса:
77300, Україна, Івано-Франківська область, місто Калуш, вул.Б.Хмельницького, 32
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Калуський міський центр первинної медико-санітарної допомоги Калуської міської ради"
×
-
Код ЄДРПОУ:
26482717
-
Адреса:
77300, Україна, Івано-Франківська область, місто Калуш, вул.Б.Хмельницького, 32
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
455 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Електрична енергія
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергія
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
04.12.2020 12:50
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума455 000.00 UAH