• Відкриті торги
  • КЕП

Електрична енергія, 09310000-5 Електрична енергія ДК 021:2015 Єдиний закупівельний словник

Оголошено тендер

1 700 000.00 UAH
Номер: a9ed085b423c4d8184ac39a94a6b037d
Ідентифікатор плану: UA-P-2020-12-04-008345-b
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДИРЕКЦІЯ БУДИНКУ ДЕРЖАВНИХ ХУДОЖНІХ КОЛЕКТИВІВ"
Замовник: ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДИРЕКЦІЯ БУДИНКУ ДЕРЖАВНИХ ХУДОЖНІХ КОЛЕКТИВІВ"
Очікувана вартість: 1 700 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Електрична енергія, 09310000-5 Електрична енергія ДК 021:2015 Єдиний закупівельний словник
Річний план закупівлі на: 2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Грудень 2020
Класифікатор ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія
КЕКВ: 2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування: 04.12.2020 12:48

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписВласні кошти
Сума1 480 000.00 UAH
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума220 000.00 UAH