-
Відкриті торги
-
КЕП
Послуги з охорони територій міських кладовищ
Оголошено тендер
764 200.00
UAH
Номер:
3b940b26161c4dfb8bc33b700f0d841f
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-11-30-008619-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Спеціалізоване комунальне підприємство Броварської міської ради Київської області "Броварська ритуальна служба"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37892971
-
Адреса:
07400, Україна, Київська область, Бровари, Євгена Сверстюка, 10
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Спеціалізоване комунальне підприємство Броварської міської ради Київської області "Броварська ритуальна служба"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37892971
-
Адреса:
07400, Україна, Київська область, Бровари, Євгена Сверстюка, 10
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
764 200.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з охорони територій міських кладовищ
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
79710000-4 Охоронні послуги
Дата опублікування:
30.11.2020 15:30
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума764 200.00 UAH