• Відкриті торги
  • КЕП

Природний газ

Оголошено тендер

880 000.00 UAH
Номер: 85ddb338ffd0429188ad4ab901740b52
Ідентифікатор плану: UA-P-2020-11-27-007286-b
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: Нижньодуванська селищна рада Сватівського району Луганської області
Замовник: Нижньодуванська селищна рада Сватівського району Луганської області
Очікувана вартість: 880 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Природний газ
Річний план закупівлі на: 2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Листопад 2020
Класифікатор ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливо
КЕКВ: 2274 Оплата природного газу
Дата опублікування: 27.11.2020 14:54

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума880 000.00 UAH