-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
КЕП
ДК 021:2015 09310000-5 — Електрична енергія (Електрична енергія) DK 021: 2015 09310000-5 - Electrical energy (Electric energy)
Оголошено тендер
5 250 000.00
UAH
Номер:
11611ef349214b16851ae6fcc7bfe4fe
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-11-26-009978-b
Тип процедури:
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
Закупівельник:
Мукачівське міське комунальне підприємство "Ремонтно-будівельне управління"
×
-
Код ЄДРПОУ:
34850918
-
Адреса:
89600, Україна, Закарпатська область, м. МУКАЧЕВО, вул. Ужгородська, буд. 17-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Мукачівське міське комунальне підприємство "Ремонтно-будівельне управління"
×
-
Код ЄДРПОУ:
34850918
-
Адреса:
89600, Україна, Закарпатська область, м. МУКАЧЕВО, вул. Ужгородська, буд. 17-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
5 250 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015 09310000-5 — Електрична енергія (Електрична енергія)
DK 021: 2015 09310000-5 - Electrical energy (Electric energy)
Примітки:
Тендерна пропозиція та усі документи, що мають відношення до неї, складаються українською мовою.
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергія
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
26.11.2020 16:26
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Електрична енергія
Кількість
2100000 Кіловат-година
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума5 250 000.00 UAH