-
Відкриті торги
-
КЕП
Електрична енергія за кодом ДК 021:2015 09310000-5 Електрична енергія
Оголошено тендер
271 394.80
UAH
Номер:
d6430bb803b24a16ade8356b8563bbcf
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-11-26-005285-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Комунальний заклад "Маріупольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №41 Маріупольської міської ради"
×
-
Код ЄДРПОУ:
26288211
-
Адреса:
87550, Україна, Донецька область, м. Маріуполь, вул. Олімпійська, буд. 67
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальний заклад "Маріупольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №41 Маріупольської міської ради"
×
-
Код ЄДРПОУ:
26288211
-
Адреса:
87550, Україна, Донецька область, м. Маріуполь, вул. Олімпійська, буд. 67
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
271 394.80 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Електрична енергія за кодом ДК 021:2015 09310000-5 Електрична енергія
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергія
КЕКВ:
2273 Оплата електроенергії
Дата опублікування:
26.11.2020 12:58
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Електрична енергія за кодом ДК 021:2015 09310000-5 Електрична енергія
Кількість
79822 Кіловат-година
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
Опискошти орендарів
Сума217 600.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума53 794.80 UAH