-
Відкриті торги
-
КЕП
Електрична енергія за кодом ДК 021:2015 09310000-5 Електрична енергія
Оголошено тендер
265 302.00
UAH
Номер:
8f9cfc95b0874f2bb1e8f168eb4b156f
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-11-25-002534-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНИЙ ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЯСЛА-САДОК №160 "ДЖЕРЕЛЬЦЕ" МАРІУПОЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
26442942
-
Адреса:
87557, Україна, Донецька область, місто Маріуполь, ВУЛИЦЯ ОЛІМПІЙСЬКА, будинок 171
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНИЙ ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЯСЛА-САДОК №160 "ДЖЕРЕЛЬЦЕ" МАРІУПОЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
26442942
-
Адреса:
87557, Україна, Донецька область, місто Маріуполь, ВУЛИЦЯ ОЛІМПІЙСЬКА, будинок 171
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
265 302.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Електрична енергія за кодом ДК 021:2015 09310000-5 Електрична енергія
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергія
КЕКВ:
2273 Оплата електроенергії
Дата опублікування:
25.11.2020 10:40
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Електрична енергія за кодом ДК 021:2015 09310000-5 Електрична енергія
Кількість
78030 Кіловат-година
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
Опискошти орендарів
Сума180 200.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума85 102.00 UAH