• Відкриті торги
  • КЕП

Електрична енергія

Оголошено тендер

2 813 730.00 UAH
Номер: 828e03c8fc8d418a8b01d295ca8e677d
Ідентифікатор плану: UA-P-2020-11-24-001726-a
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: Холмківська сільська рада Ужгородського району Закарпатської області
Замовник: Холмківська сільська рада Ужгородського району Закарпатської області
Очікувана вартість: 2 813 730.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Електрична енергія
Примітки: в межах кошторисних призначень на відповідний період (закупівля на 2021 рік)
Річний план закупівлі на: 2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Листопад 2020
Класифікатор ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія
КЕКВ: 2273 Оплата електроенергії
Дата опублікування: 24.11.2020 13:56

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума2 813 730.00 UAH