-
Відкриті торги
-
КЕП
33696300-8 Хімічні реактиви
Оголошено тендер
140 000.00
UAH
Номер:
1630c20d87d640f6979767bde9038052
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-11-18-009007-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
ХАРКІВСЬКА РЕГІОНАЛЬНА ДЕРЖАВНА ЛАБОРАТОРІЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З ПИТАНЬ БЕЗПЕЧНОСТІ ХАРЧОВИХ ПРОДУКТІВ ТА ЗАХИСТУ СПОЖИВАЧІВ
×
-
Код ЄДРПОУ:
05381662
-
Адреса:
61157, Україна, Харківська область, м. Харків, вул. Москалівська, буд. 148
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ХАРКІВСЬКА РЕГІОНАЛЬНА ДЕРЖАВНА ЛАБОРАТОРІЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З ПИТАНЬ БЕЗПЕЧНОСТІ ХАРЧОВИХ ПРОДУКТІВ ТА ЗАХИСТУ СПОЖИВАЧІВ
×
-
Код ЄДРПОУ:
05381662
-
Адреса:
61157, Україна, Харківська область, м. Харків, вул. Москалівська, буд. 148
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
140 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
33696300-8 Хімічні реактиви
Примітки:
кошторис на 2020 рік
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
33690000-3 Лікарські засоби різні
КЕКВ:
2220 Медикаменти та перев'язувальні матеріали
Дата опублікування:
18.11.2020 15:20
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума140 000.00 UAH