• Відкриті торги
  • КЕП

Послуги з технічної охорони філій Черкаського обласного центру зайнятості

Оголошено тендер

328 320.00 UAH
Номер: 62aa317466d64394bf1f32830e3a0be9
Ідентифікатор плану: UA-P-2020-11-17-009289-c
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: Черкаський обласний центр зайнятості
Замовник: Черкаський обласний центр зайнятості
Очікувана вартість: 328 320.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з технічної охорони філій Черкаського обласного центру зайнятості
Примітки: Замовник: 1.1. Найменування: Черкаський обласний центр зайнятості 1.2. Ідентифікаційний код: 02771598 1.3. Місцезнаходження: Україна, 18008 , місто Черкаси, вулиця Володимира Ложешнікова, 56. 1.4. Категорія Замовника: підприємства,установи, організації, зазначені в пункті 2 частини першої статті 2 Закону України "Про публічні закупівлі".
Річний план закупівлі на: 2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Листопад 2020
Класифікатор ДК 021:2015: 79710000-4 Охоронні послуги
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 17.11.2020 15:38

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
Опискошти Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття
Сума328 320.00 UAH