-
Відкриті торги
-
КЕП
"Сирні продукти" (Твердий сир, жирність не меше 50% та свіжий сир кисломолочний),жирність не менше 5%)
Оголошено тендер
1 417 490.34
UAH
Номер:
2d0e58232b254d02bdc636149b053fa4
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-11-16-001966-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Управління освіти і науки Славутицької міської ради Київської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
23568683
-
Адреса:
07100, Україна, Київська область, Славутич, Бакинський квартал, буд.15
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Управління освіти і науки Славутицької міської ради Київської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
23568683
-
Адреса:
07100, Україна, Київська область, Славутич, Бакинський квартал, буд.15
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 417 490.34 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
"Сирні продукти" (Твердий сир, жирність не меше 50% та свіжий сир кисломолочний),жирність не менше 5%)
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
15540000-5 Сирні продукти
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
16.11.2020 11:48
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума1 417 490.34 UAH