-
Відкриті торги
-
КЕП
Комплектуючі до оптичних приладів
Оголошено тендер
368 352.00
UAH
Номер:
60d833e4ce6d4ac5aa12ec673b374de6
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-11-11-011401-a
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Національний університет "Львівська політехніка"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02071010
-
Адреса:
79013, Україна, Львівська область, Львів, Степана Бандери,12
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Національний університет "Львівська політехніка"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02071010
-
Адреса:
79013, Україна, Львівська область, Львів, Степана Бандери,12
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
368 352.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Комплектуючі до оптичних приладів
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
38620000-7 Поляризаційні матеріали
КЕКВ:
2282 Окремі заходи по реалізації державних (регіональних) програм, не віднесені до заходів розвитку
Дата опублікування:
11.11.2020 16:18
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума368 352.00 UAH