-
Відкриті торги
-
КЕП
Дверні блоки для закладів освіти Криворізького району; Протипожежні дверні блоки для закладів освіти Криворізького району
Оголошено тендер
1 027 988.00
UAH
Номер:
0ba9303264a74b959c9ef7db7a6b07ec
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-11-11-002311-a
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ КРИВОРІЗЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
×
-
Код ЄДРПОУ:
41597964
-
Адреса:
53020, Україна, Дніпропетровська область, Криворізький район, село Лозуватка, ВУЛИЦЯ МИРУ, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ КРИВОРІЗЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
×
-
Код ЄДРПОУ:
41597964
-
Адреса:
53020, Україна, Дніпропетровська область, Криворізький район, село Лозуватка, ВУЛИЦЯ МИРУ, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 027 988.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Дверні блоки для закладів освіти Криворізького району; Протипожежні дверні блоки для закладів освіти Криворізького району
Примітки:
+1027988,00 грн., згідно рішення районної ради від 24.09.2020 року за №665-XXVII/V:
Лот №1 Дверні блоки для закладів освіти Криворізького району, на загальну вартість 977988,00 грн.
Лот№2 Протипожежні дверні блоки для закладів освіти Криворізького району, на загальну вартість 35000,00 грн.
Лот №3 Дверні блоки для Новопільського НВК, на загальну вартість 15000,00 грн.
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
44220000-8 Столярні вироби
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
11.11.2020 10:18
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписІнші субвенції з місцевого бюджету
Сума50 000.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума977 988.00 UAH