-
Відкриті торги
-
КЕП
Електрична енергія, код за ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія (відповідний код - ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія)
Оголошено тендер
248 000.00
UAH
Номер:
2d6b6d410e9540e5b7a29d6ddae4eaa9
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-11-10-004852-a
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ОБЛАСНА ДИТЯЧА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ №1"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02003706
-
Адреса:
61051, Україна, Харківська область, м. Харків, вул. Клочківська, 337а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ОБЛАСНА ДИТЯЧА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ №1"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02003706
-
Адреса:
61051, Україна, Харківська область, м. Харків, вул. Клочківська, 337а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
248 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Електрична енергія, код за ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія (відповідний код - ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія)
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергія
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
10.11.2020 21:29
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписКошти обласного бюджету
Сума248 000.00 UAH