-
Відкриті торги
-
КЕП
Фармацевтична продукція - лікарські засоби різні: Атракуріум бесилат (Atracurium), Севофлуран (Sevoflurane)
Оголошено тендер
12 000.00
UAH
Номер:
ce359424b95248ccaec16475107b744a
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-11-09-000089-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Комунальне некомерційне підприємство "Обласна офтальмологічна лікарня" Миколаївської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
05483291
-
Адреса:
54018, Україна, Миколаївська область, Миколаїв, 54018 м.Миколаїв, вул.Театральна,10
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Обласна офтальмологічна лікарня" Миколаївської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
05483291
-
Адреса:
54018, Україна, Миколаївська область, Миколаїв, 54018 м.Миколаїв, вул.Театральна,10
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
12 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Фармацевтична продукція - лікарські засоби різні: Атракуріум бесилат (Atracurium), Севофлуран (Sevoflurane)
Примітки:
Зміни до річного плану закупівель. Примітка: Під час проведення процедури закупівлі усі документи, що мають відношення до тендерної пропозиції та складаються безпосередньо учасником, викладаються українською мовою.
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
33600000-6 Фармацевтична продукція
МНН:
atracurium Atracurium
АТХ:
M03AC04 M03AC04
КЕКВ:
2220 Медикаменти та перев'язувальні матеріали
Дата опублікування:
09.11.2020 08:11
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Атракуріум бесилат (Atracurium) розчин для ін'єкцій 10мг/мл по 5 мл у флаконі
×
-
МНН:
atracurium Atracurium
-
АТХ:
M03AC04 M03AC04
Кількість
1 упаковка
Період постачання
до 31.12.2020
Севофлуран (Sevoflurane) рідина для інгаляцій 100 %, по 250 мл препарату у флаконі
×
-
МНН:
sevoflurane Sevoflurane
-
АТХ:
N01AB08 N01AB08
Кількість
3 Флакон
Період постачання
до 31.12.2020
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписФінансування здійснюється НСЗУ
Сума12 000.00 UAH