-
Відкриті торги
-
КЕП
Машина дорожня комбінована МДКЗ
Оголошено тендер
2 300 000.00
UAH
Номер:
0109a32d813d4a9e8f0f19e80f235668
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-11-06-003729-a
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Стрийський міський комбінат комунальних підприємств
×
-
Код ЄДРПОУ:
05759310
-
Адреса:
82400, Україна, Львівська область, місто Стрий, вул. Нижанківського, 50
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Стрийський міський комбінат комунальних підприємств
×
-
Код ЄДРПОУ:
05759310
-
Адреса:
82400, Україна, Львівська область, місто Стрий, вул. Нижанківського, 50
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
2 300 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Машина дорожня комбінована МДКЗ
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
34140000-0 Великовантажні мототранспортні засоби
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
06.11.2020 23:01
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума2 300 000.00 UAH