• Відкриті торги
  • КЕП

Освітлювальна апаратура, 2 лота

Оголошено тендер

61 130.00 UAH
Номер: 74da8add3396463d92da9d25bd0720cb
Ідентифікатор плану: UA-P-2020-11-06-002862-a
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: Департамент охорони здоров'я виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
Замовник: Департамент охорони здоров'я виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
Очікувана вартість: 61 130.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Освітлювальна апаратура, 2 лота
Примітки: Строк поставки товарів: протягом 2020 року (не більше 30 днів з дати отримання письмової заявки Замовника). Категорія замовника: орган місцевого самоврядування. Місцезнаходження замовника: вул. Прорізна, 19, м. Київ, 01001
Річний план закупівлі на: 2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Листопад 2020
Класифікатор ДК 021:2015: 31520000-7 Світильники та освітлювальна арматура
КЕКВ: 3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування: 06.11.2020 15:30

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
лот 1 - 31520000-7 Світильники та освітлювальна арматура - Світильник хірургічний пересувний світлодіодний (36843 Світильник пересувний для проведення огляду / терапевтичних процедур) - 2 од.
Код ДК 021:2015: 31520000-7 Світильники та освітлювальна арматура
Кількість 2 одиниця
Період постачання до 31.12.2020
лот 2 - 31520000-7 Світильники та освітлювальна арматура - Світильник хірургічний пересувний світлодіодний (36843 Світильник пересувний для проведення огляду / терапевтичних процедур) - 2 од.
Код ДК 021:2015: 31520000-7 Світильники та освітлювальна арматура
Кількість 2 одиниця
Період постачання до 31.12.2020

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума61 130.00 UAH