-
Відкриті торги
-
КЕП
Багатофункціональний пристрій (принтер, копір, сканер)
Оголошено тендер
28 000.00
UAH
Номер:
b54455b56c2a44c0a3f6918703a1f7b4
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-11-04-001011-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Сектор освіти та молоді Котелевської районної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
02145547
-
Адреса:
38600, Україна, Полтавська область, Котелевський район, смт Котельва, вул. ПОЛТАВСЬКИЙ ШЛЯХ, 224
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Сектор освіти та молоді Котелевської районної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
02145547
-
Адреса:
38600, Україна, Полтавська область, Котелевський район, смт Котельва, вул. ПОЛТАВСЬКИЙ ШЛЯХ, 224
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
28 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Багатофункціональний пристрій (принтер, копір, сканер)
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
30230000-0 Комп’ютерне обладнання
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
04.11.2020 09:22
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Багатофункціональний пристрій (принтер, копір, сканер)
Кількість
4 штуки
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума28 000.00 UAH