• Відкриті торги
  • КЕП

Автомобіль вантажний фургон

Оголошено тендер

910 962.00 UAH
Номер: 303bc4f550b547fabe340d5962c95696
Ідентифікатор плану: UA-P-2020-11-03-001023-a
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ЛЬВІВОБЛЕНЕРГО"
Замовник: ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ЛЬВІВОБЛЕНЕРГО"
Очікувана вартість: 910 962.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Автомобіль вантажний фургон
Річний план закупівлі на: 2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Листопад 2020
Класифікатор ДК 021:2015: 34130000-7 Мототранспортні вантажні засоби
Дата опублікування: 03.11.2020 10:04

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума910 962.00 UAH