-
Відкриті торги
-
КЕП
Кейтерингові послуги (послуги з доставки їжі)
Оголошено тендер
350 000.00
UAH
Номер:
01838009338d48ca885cf1162d272c7d
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-11-02-001980-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Львівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 82 Львівської міської ради Львівської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
23887359
-
Адреса:
79032, Україна, Львівська область, Львів, вул. Шафарика, 13
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Львівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 82 Львівської міської ради Львівської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
23887359
-
Адреса:
79032, Україна, Львівська область, Львів, вул. Шафарика, 13
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
350 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Кейтерингові послуги (послуги з доставки їжі)
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
55520000-1 Кейтерингові послуги
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
02.11.2020 10:25
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума350 000.00 UAH