-
Відкриті торги
-
КЕП
Навчально-дидактичне приладдя для початкової школи за кодом ДК 021:2015 39160000-1 – Шкільні меблі
Оголошено тендер
193 000.00
UAH
Номер:
65a366150c8844bb8446b0c7829c9e6d
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-10-30-002947-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Комунальний заклад "Маріупольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №26 Маріупольської міськой ради"
×
-
Код ЄДРПОУ:
23030995
-
Адреса:
87517, Україна, Донецька область, м. Маріуполь, вул. Чорноморська ,12
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальний заклад "Маріупольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №26 Маріупольської міськой ради"
×
-
Код ЄДРПОУ:
23030995
-
Адреса:
87517, Україна, Донецька область, м. Маріуполь, вул. Чорноморська ,12
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
193 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Навчально-дидактичне приладдя для початкової школи за кодом ДК 021:2015 39160000-1 – Шкільні меблі
Примітки:
Комплект дидактичного приладдя (методика Кюїзенера) груповий набір для 4-х учнів – 16 шт.;
Набір моделей геометричних тіл та фігур (дерев'яні, 19 елементів) – 2 шт.;
Танграм (16х16см., дерево) - 30 шт.;
Набір мірного посуду (поліпропіленовий, від 50 до 500 мл.) - 30 шт.;
Лабораторна модель механічного годинника, настільна(24 години, годинна, хвилинна, секундна стрілки) дерев’яна - 2 шт.;
Набір годинників пісочних (1, 2, 5, 10 хвилин) - 2 шт.;
Терези з набором важків (учнівські, дерев'яні) - 2 шт.;
Набір "Частини цілого на крузі. Прості дроби" (пластик) - 2 шт.;
Рулетка - 30 шт.;
Настільні логіко-розвивальні ігри (комплект з 4-х ігр) - 16 шт.;
Набір контрольно-вимірювальних приладів (лінійка 1м, 2 трикутники, циркуль) - 2 шт.;
Термометр зовнішній ( 2 шкали, -40…+50ºС) - 2 шт.;
Термометр ( 2 шкали, -50…+50ºС) - 2 шт.;
Лупа шкільна - 30 шт.;
Компас шкільний - 16 шт.;
Набір лабораторний з природознавства (досліди з рослинами) - 2 шт.;
Колекція "Гірські породи та мінерали" - 2 шт.;
Колекція "Корисні копалини та продукти їх переробки - 2 шт.;
Колекція "Склад ґрунтів" - 2 шт.;
Колекція "Типи ґрунтів" - 2 шт.;
Колекція "Морське дно" - 2 шт.;
Колекція "Розвиток комах" (Роздаткова) - 16 шт.;
Модель будови рослин (на підставці) - 2 шт.;
Гербарій "Дикорослі рослини" - 2 шт.;
Гербарій "Культурні рослини" - 2 шт.;
Гербарій "Отруйні рослини" - 2 шт.;
Гербарій "Рослини природних зон України" - 2 шт.;
Телурій (діюча модель Сонце - Земля - Місяць) - 2 шт.;
Секундомір – 10 шт.;
Карта настінна (Світу, дитяча) - 2 шт.;
Карта настінна (України, дитяча) - 2 шт.;
Глобус фізичний (діаметр 300 мм) - 2 шт.;
Набір з природознавства на магнітах - 2 шт.;
Мікроскоп шкільний - 2 шт.;
Модель "Клітина тваринна, прозора" - 2 шт.;
Модель-фартух "Внутрішня будова тіла людини" - 2 шт.;
Модель, що відображує гігієну зубів - 2 шт.;
Набір "Емоції" - 2 шт.;
Аптечка для навчальних кабінетів - 2 шт.;
Комплект подушок з емоціями то дорожніми знаками (30 шт.40х40 см.) - 2 шт.;
Набір ляльок в національному одязі (Українці) - 2 шт.;
Конструктор STEM Лабораторія - 1 шт.;
STEM Набір для початкової наукової освіти - 3 шт.;
НАБІР ДЛЯ РОЗВИТКУ АЛГОРИТМІЧНОГО МИСЛЕННЯ - 3 шт.
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Жовтень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
39160000-1 Шкільні меблі
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
30.10.2020 11:53
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Набір моделей геометричних тіл та фігур (дерев'яні, 19 елементів)
Кількість
2 штуки
Період постачання
(не задано)
Танграм (16х16см., дерево)
Кількість
30 штуки
Період постачання
(не задано)
Набір мірного посуду (поліпропіленовий, від 50 до 500 мл.)
Кількість
30 штуки
Період постачання
(не задано)
Лабораторна модель механічного годинника, настільна(24 години, годинна, хвилинна, секундна стрілки) дерев’яна
Кількість
2 штуки
Період постачання
(не задано)
Набір годинників пісочних (1, 2, 5, 10 хвилин)
Кількість
2 штуки
Період постачання
(не задано)
Терези з набором важків (учнівські, дерев'яні)
Кількість
2 штуки
Період постачання
(не задано)
Набір "Частини цілого на крузі. Прості дроби" (пластик)
Кількість
2 штуки
Період постачання
(не задано)
Рулетка
Кількість
30 штуки
Період постачання
(не задано)
Настільні логіко-розвивальні ігри (комплект з 4-х ігр)
Кількість
16 штуки
Період постачання
(не задано)
Набір контрольно-вимірювальних приладів (лінійка 1м, 2 трикутники, циркуль)
Кількість
2 штуки
Період постачання
(не задано)
Термометр зовнішній ( 2 шкали, -40…+50ºС)
Кількість
2 штуки
Період постачання
(не задано)
Термометр ( 2 шкали, -50…+50ºС)
Кількість
2 штуки
Період постачання
(не задано)
Лупа шкільна
Кількість
30 штуки
Період постачання
(не задано)
Компас шкільний
Кількість
16 штуки
Період постачання
(не задано)
Набір лабораторний з природознавства (досліди з рослинами)
Кількість
2 штуки
Період постачання
(не задано)
Колекція "Гірські породи та мінерали"
Кількість
2 штуки
Період постачання
(не задано)
Колекція "Корисні копалини та продукти їх переробки"
Кількість
2 штуки
Період постачання
(не задано)
Колекція "Склад ґрунтів"
Кількість
2 штуки
Період постачання
(не задано)
Колекція "Типи ґрунтів"
Кількість
2 штуки
Період постачання
(не задано)
Колекція "Морське дно"
Кількість
2 штуки
Період постачання
(не задано)
Колекція "Розвиток комах" (Роздаткова)
Кількість
16 штуки
Період постачання
(не задано)
Модель будови рослин (на підставці)
Кількість
2 штуки
Період постачання
(не задано)
Гербарій "Дикорослі рослини"
Кількість
2 штуки
Період постачання
(не задано)
Гербарій "Культурні рослини"
Кількість
2 штуки
Період постачання
(не задано)
Гербарій "Отруйні рослини"
Кількість
2 штуки
Період постачання
(не задано)
Гербарій "Рослини природних зон України"
Кількість
2 штуки
Період постачання
(не задано)
Телурій (діюча модель Сонце - Земля - Місяць)
Кількість
2 штуки
Період постачання
(не задано)
Секундомір
Кількість
10 штуки
Період постачання
(не задано)
Карта настінна (Світу, дитяча)
Кількість
2 штуки
Період постачання
(не задано)
Карта настінна (України, дитяча)
Кількість
2 штуки
Період постачання
(не задано)
Глобус фізичний (діаметр 300 мм)
Кількість
2 штуки
Період постачання
(не задано)
Набір з природознавства на магнітах
Кількість
2 штуки
Період постачання
(не задано)
Мікроскоп шкільний
Кількість
2 штуки
Період постачання
(не задано)
Модель "Клітина тваринна, прозора"
Кількість
2 штуки
Період постачання
(не задано)
Модель-фартух "Внутрішня будова тіла людини"
Кількість
2 штуки
Період постачання
(не задано)
Модель, що відображує гігієну зубів
Кількість
2 штуки
Період постачання
(не задано)
Набір "Емоції"
Кількість
2 штуки
Період постачання
(не задано)
Аптечка для навчальних кабінетів
Кількість
2 штуки
Період постачання
(не задано)
Комплект подушок з емоціями то дорожніми знаками (30 шт.40х40 см.)
Кількість
2 штуки
Період постачання
(не задано)
Набір ляльок в національному одязі (Українці)
Кількість
2 штуки
Період постачання
(не задано)
Конструктор STEM Лабораторія
Кількість
1 штуки
Період постачання
(не задано)
STEM Набір для початкової наукової освіти
Кількість
3 штуки
Період постачання
(не задано)
НАБІР ДЛЯ РОЗВИТКУ АЛГОРИТМІЧНОГО МИСЛЕННЯ
Кількість
3 штуки
Період постачання
(не задано)
Комплект дидактичного приладдя (методика Кюїзенера) груповий набір для 4-х учнів
Кількість
16 штуки
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписКошти за рахунок економії згідно листа Обласної державної адміністрації. Департаменту фінансів. № 03-01/16 від 10.03.2020
Сума193 000.00 UAH