-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015 за кодом Єдиного закупівельного словника (CPV) 32330000-5 Апаратура для запису та відтворення аудіо- та відеоматеріалу ( Волейбол пляжний (1211)).
Оголошено тендер
14 400.00
UAH
Номер:
bf51b5548b9541e38caf2fd481ce86cb
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-10-26-009824-a
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "УПРАВЛІННЯ ЗБІРНИХ КОМАНД ТА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СПОРТИВНИХ ЗАХОДІВ "УКРСПОРТЗАБЕЗПЕЧЕННЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03767831
-
Адреса:
01001, Україна, м. Київ, м. Київ, ВУЛ. ЕСПЛАНАДНА, буд. 30-Б
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "УПРАВЛІННЯ ЗБІРНИХ КОМАНД ТА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СПОРТИВНИХ ЗАХОДІВ "УКРСПОРТЗАБЕЗПЕЧЕННЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03767831
-
Адреса:
01001, Україна, м. Київ, м. Київ, ВУЛ. ЕСПЛАНАДНА, буд. 30-Б
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
14 400.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015 за кодом Єдиного закупівельного словника (CPV) 32330000-5 Апаратура для запису та відтворення аудіо- та відеоматеріалу ( Волейбол пляжний (1211)).
Примітки:
Закупівля здійснюється на підставі наявної потреби у закупівлі товару, згідно наказу Міністерства молоді та спорту України від 27.08.2020 року №1211. Назви товару кожної номенклатурної позиції предмета закупівлі: ДК 021:2015 за кодом Єдиного закупівельного словника 32333000-6 Апаратура для відеозапису та відео відтворення.
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Жовтень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
32330000-5 Апаратура для запису та відтворення аудіо- та відеоматеріалу
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
26.10.2020 16:56
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
ОписЗакупівля здійснюється в межах обсягів кошторисних призначень та відповідних асигнувань на 2020 бюджетний рік.
Сума14 400.00 UAH