-
Відкриті торги
-
КЕП
Мед натуральний
Оголошено тендер
218 000.00
UAH
Номер:
1c00cb1dc0e64e518cc314182f9be4fc
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-10-21-004379-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Управління освіти і науки Білоцерківської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02143809
-
Адреса:
09100, Україна, Київська область, Біла Церква, Шевченка, 122
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Управління освіти і науки Білоцерківської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02143809
-
Адреса:
09100, Україна, Київська область, Біла Церква, Шевченка, 122
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
218 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Мед натуральний
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Жовтень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
03140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукція
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
21.10.2020 15:13
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума218 000.00 UAH