-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
КЕП
Легкові автомобілі
Оголошено тендер
14 500 000.00
UAH
Номер:
0c872eeb805340ac96937a8d158b3c2e
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-10-20-008431-a
Тип процедури:
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
Закупівельник:
ДЕПАРТАМЕНТ ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
×
-
Код ЄДРПОУ:
33769381
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, просп. Олександра Поля, 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ДЕПАРТАМЕНТ ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
×
-
Код ЄДРПОУ:
33769381
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, просп. Олександра Поля, 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
14 500 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Легкові автомобілі
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Жовтень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
34110000-1 Легкові автомобілі
КЕКВ:
3210 Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
20.10.2020 19:25
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
Описсубвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів, спрямованих на розвиток системи охорони здоров’я у сільській місцевості
Сума14 500 000.00 UAH