• Відкриті торги
  • КЕП

Автомобіль HYUNDAI Tucson 2.0 CRDI VGT або «еквівалент»

Оголошено тендер

970 000.00 UAH
Номер: 6ac2e492ac5549a78f36ea4f122f7106
Ідентифікатор плану: UA-P-2020-10-16-000479-a
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: Служба автомобільних доріг у Запорізькій області
Замовник: Служба автомобільних доріг у Запорізькій області
Очікувана вартість: 970 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Автомобіль HYUNDAI Tucson 2.0 CRDI VGT або «еквівалент»
Річний план закупівлі на: 2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Жовтень 2020
Класифікатор ДК 021:2015: 34110000-1 Легкові автомобілі
Дата опублікування: 16.10.2020 10:01

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписКошти на утримання служби замовника
Сума970 000.00 UAH