-
Відкриті торги
-
КЕП
Автомобіль Renault Dokker або «еквівалент»
Оголошено тендер
565 000.00
UAH
Номер:
dd302175f1db41bbb050471cc0d9773a
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-10-16-001627-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Служба автомобільних доріг у Запорізькій області
×
-
Код ЄДРПОУ:
25891336
-
Адреса:
69095, Україна, Запорізька область, ЗАПОРІЖЖЯ, м. Запоріжжя, вул. Українська, 50
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Служба автомобільних доріг у Запорізькій області
×
-
Код ЄДРПОУ:
25891336
-
Адреса:
69095, Україна, Запорізька область, ЗАПОРІЖЖЯ, м. Запоріжжя, вул. Українська, 50
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
565 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Автомобіль Renault Dokker або «еквівалент»
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Жовтень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
34110000-1 Легкові автомобілі
Дата опублікування:
16.10.2020 09:40
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписКошти на утримання служби замовника
Сума565 000.00 UAH