• Відкриті торги
  • КЕП

Тверде паливо за кодом CPV за ДК 021:2015 – 09110000-3 (паливні брикети)

Оголошено тендер

885 000.00 UAH
Номер: 360581f2a2494acdb6cd5aed7b4cff4b
Ідентифікатор плану: UA-P-2020-10-15-011107-c
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: Відділ освіти Покровської міської ради Донецької області
Замовник: Відділ освіти Покровської міської ради Донецької області
Очікувана вартість: 885 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Тверде паливо за кодом CPV за ДК 021:2015 – 09110000-3 (паливні брикети)
Примітки: Місцезнаходження замовника - 85300, Донецька область, м. Покровськ, вул. Поштова, 14
Річний план закупівлі на: 2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Жовтень 2020
Класифікатор ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливо
КЕКВ: 2275 Оплата інших енергоносіїв
Дата опублікування: 15.10.2020 15:40

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Паливні брикети з твердих порід деревини
Код ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливо
Кількість 150 тонни
Період постачання до 15.04.2021
Паливні брикети з лушпіння соняшнику
Код ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливо
Кількість 150 тонни
Період постачання до 15.04.2021

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума885 000.00 UAH