-
Відкриті торги
-
КЕП
Мототранспортні засоби для перевезення 10 і більше осіб (Шкыльний автобус)
Оголошено тендер
2 000 000.00
UAH
Номер:
9fd6462485a1478c95020e65eb9b4245
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-10-15-002618-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Відділ освіти Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації Київської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
05408361
-
Адреса:
08440, Україна, Київська область, Переяслав-Хмельницький р-н, с.Велика Каратуль,вул.Сахна, 22-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Відділ освіти Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації Київської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
05408361
-
Адреса:
08440, Україна, Київська область, Переяслав-Хмельницький р-н, с.Велика Каратуль,вул.Сахна, 22-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
2 000 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Мототранспортні засоби для перевезення 10 і більше осіб (Шкыльний автобус)
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Жовтень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
34120000-4 Мототранспортні засоби для перевезення 10 і більше осіб
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
15.10.2020 15:12
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Мототранспортні засоби для перевезення 10 і більше осіб (Шкыльний автобус)
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 30.11.2020
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума2 000 000.00 UAH