• Відкриті торги
  • КЕП

Лабораторні центрифуги, 3 лоти

Оголошено тендер

60 000.00 UAH
Номер: 8a929db622a54c5d90f51fcde313ed04
Ідентифікатор плану: UA-P-2020-10-12-003866-a
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: Департамент охорони здоров'я виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
Замовник: Департамент охорони здоров'я виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
Очікувана вартість: 60 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Лабораторні центрифуги, 3 лоти
Примітки: Строк поставки товарів: протягом 2020 року (не більше 30 днів з дати отримання письмової заявки Замовника). Категорія замовника: орган місцевого самоврядування. Місцезнаходження замовника: вул. Прорізна, 19, м. Київ, 01001
Річний план закупівлі на: 2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Жовтень 2020
Класифікатор ДК 021:2015: 42930000-4 Центрифуги, вальцювальні машини чи торгові автомати
КЕКВ: 3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування: 12.10.2020 15:11

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
лот 1 - 42930000-4 Центрифуги, вальцювальні машини чи торгові автомати - Міні-центрифуга високошвидкісна (17452 Центрифуга для мікрозразків) - 1 од.
Код ДК 021:2015: 42930000-4 Центрифуги, вальцювальні машини чи торгові автомати
Кількість 1 одиниця
Період постачання до 31.12.2020
лот 2 - 42930000-4 Центрифуги, вальцювальні машини чи торгові автомати - Центрифуга/вортекс (17452 Центрифуга для мікрозразків) - 1 од.
Код ДК 021:2015: 42930000-4 Центрифуги, вальцювальні машини чи торгові автомати
Кількість 1 одиниця
Період постачання до 31.12.2020
лот 3 - 42930000-4 Центрифуги, вальцювальні машини чи торгові автомати - Центрифуга лабораторна (36465 Настільна універсальна центрифуга) - 1 од.
Код ДК 021:2015: 42930000-4 Центрифуги, вальцювальні машини чи торгові автомати
Кількість 1 одиниця
Період постачання до 31.12.2020

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума60 000.00 UAH