-
Відкриті торги
-
КЕП
Фарбування та скління (Ремонт відкосів вікон)
Оголошено тендер
248 616.00
UAH
Номер:
636bfbad1b794afe9131a73586ad3df9
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-10-05-003410-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Управління поліції охорони в м. Києві
×
-
Код ЄДРПОУ:
40109147
-
Адреса:
04050, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Студентська, 9
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Управління поліції охорони в м. Києві
×
-
Код ЄДРПОУ:
40109147
-
Адреса:
04050, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Студентська, 9
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
248 616.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Фарбування та скління (Ремонт відкосів вікон)
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Жовтень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
45440000-3 Фарбування та скління
Дата опублікування:
05.10.2020 14:57
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума248 616.00 UAH