-
Відкриті торги
-
КЕП
«Будівлі «літ. А», «літ. Б», «літ. В», «літ. Г», «літ. К», «літ. Е», «літ. Д», навчально-виховного комплексу №11 за адресою: м. Житомир, провулок Річковий, 12-в (виконання демонтажних робіт)»
Оголошено тендер
821 128.00
UAH
Номер:
58c36357ada449d2bfdafba9e42dd430
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-09-29-004177-a
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Управління капітального будівництва Житомирської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
36072499
-
Адреса:
10014, Україна, Житомирська область, м.Житомир, МАЙДАН ІМ. С.П.КОРОЛЬОВА, 4/2
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Управління капітального будівництва Житомирської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
36072499
-
Адреса:
10014, Україна, Житомирська область, м.Житомир, МАЙДАН ІМ. С.П.КОРОЛЬОВА, 4/2
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
821 128.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
«Будівлі «літ. А», «літ. Б», «літ. В», «літ. Г», «літ. К», «літ. Е», «літ. Д», навчально-виховного комплексу №11 за адресою: м. Житомир, провулок Річковий, 12-в (виконання демонтажних робіт)»
Примітки:
Тендерні пропозиції повинні готуватися українською мовою
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
45110000-1 Руйнування та знесення будівель і земляні роботи
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
29.09.2020 13:06
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума821 128.00 UAH