-
Відкриті торги
-
КЕП
Корпуси підшипників, лабіринтні кільця, муфти
Оголошено тендер
278 300.00
UAH
Номер:
9932bd2259e847d3a9206093c7061404
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-09-28-000006-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Чаплинське управління водного господарства
×
-
Код ЄДРПОУ:
01034679
-
Адреса:
75200, Україна, Херсонська область, Чаплинка, вул. Військова 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Чаплинське управління водного господарства
×
-
Код ЄДРПОУ:
01034679
-
Адреса:
75200, Україна, Херсонська область, Чаплинка, вул. Військова 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
278 300.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Корпуси підшипників, лабіринтні кільця, муфти
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
42140000-2 Зубчасті колеса, зубчасті передачі та приводні елементи
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
28.09.2020 07:49
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума278 300.00 UAH