-
Відкриті торги
-
КЕП
Гімнастичний інвентар для дитячого садка
Оголошено тендер
45 600.00
UAH
Номер:
4392f6c0465e49a48c766233aca7b668
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-09-14-005250-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Управління освіти виконавчого комітету Покровської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02142388
-
Адреса:
53304, Україна, Дніпропетровська область, місто Покров, вул. Центральна. 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Управління освіти виконавчого комітету Покровської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02142388
-
Адреса:
53304, Україна, Дніпропетровська область, місто Покров, вул. Центральна. 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
45 600.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Гімнастичний інвентар для дитячого садка
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
37420000-8 Гімнастичний інвентар
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
14.09.2020 13:52
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума45 600.00 UAH