• Відкриті торги
  • КЕП

Машини для обробки даних (апаратна частина) (Ноутбук, моноблок)

Оголошено тендер

585 000.00 UAH
Номер: cf9d005eb4c14e55abbfc99f9bc22919
Ідентифікатор плану: UA-P-2020-09-11-001320-b
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: Загвіздянська сільська рада
Замовник: Загвіздянська сільська рада
Очікувана вартість: 585 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Машини для обробки даних (апаратна частина) (Ноутбук, моноблок)
Річний план закупівлі на: 2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2020
Класифікатор ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)
КЕКВ: 3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування: 11.09.2020 09:45

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума585 000.00 UAH