-
Відкриті торги
-
КЕП
Фармацевтична продукція (Ліки - препарати для наркозу)
Оголошено тендер
30 000.00
UAH
Номер:
ce8fd819b46e497eb2e859bfcc7eeeba
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-08-21-008438-a
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Комунальне некомерційне підприємство Маріупольської міської ради «Маріупольський міський пологовий будинок»
×
-
Код ЄДРПОУ:
01990619
-
Адреса:
87502, Україна, Донецька область, м. Маріуполь, вул. Пашковського, буд. 36
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство Маріупольської міської ради «Маріупольський міський пологовий будинок»
×
-
Код ЄДРПОУ:
01990619
-
Адреса:
87502, Україна, Донецька область, м. Маріуполь, вул. Пашковського, буд. 36
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
30 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Фармацевтична продукція (Ліки - препарати для наркозу)
Примітки:
Фармацевтична продукція (Ліки - препарати для наркозу)
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
33600000-6 Фармацевтична продукція
Дата опублікування:
21.08.2020 15:36
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума30 000.00 UAH