-
Відкриті торги
-
КЕП
Середній поточний ремонт дорожнього покриття вулиці Незалежності смт Драбів Драбівського району Черкаської області
Оголошено тендер
652 541.00
UAH
Номер:
2d492388688b438297ba296618b65606
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-08-21-006627-a
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
ДРАБІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
×
-
Код ЄДРПОУ:
34226402
-
Адреса:
19800, Україна, Черкаська область, смт. Драбів, Драбівський район, ВУЛИЦЯ ГАГАРІНА, будинок 17
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ДРАБІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
×
-
Код ЄДРПОУ:
34226402
-
Адреса:
19800, Україна, Черкаська область, смт. Драбів, Драбівський район, ВУЛИЦЯ ГАГАРІНА, будинок 17
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
652 541.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Середній поточний ремонт дорожнього покриття вулиці Незалежності смт Драбів Драбівського району Черкаської області
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
21.08.2020 14:02
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума652 541.00 UAH