• Відкриті торги
  • КЕП

ДК 021:2015 - 60180000-3 Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарів (послуги з перевезення ігрових наборів Six Bricks ДК 021:2015 60181000-0)

Оголошено тендер

17 686.48 UAH
Номер: 4109e4ed16274b4ca989ab3f98d814bf
Ідентифікатор плану: UA-P-2020-08-18-004916-a
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: ДЕПАРТАМЕНТ ГУМАНІТАРНОЇ ПОЛІТИКИ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Замовник: ДЕПАРТАМЕНТ ГУМАНІТАРНОЇ ПОЛІТИКИ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Очікувана вартість: 17 686.48 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: ДК 021:2015 - 60180000-3 Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарів (послуги з перевезення ігрових наборів Six Bricks ДК 021:2015 60181000-0)
Примітки: Місцезнаходження замовника - м. Дніпро, проспект Дмитра Яворницького, 75А; Категорія Замовника - органи місцевого самоврядування, зазначені в п. 1 ч. 1 ст. 2 Закону
Річний план закупівлі на: 2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2020
Класифікатор ДК 021:2015: 60180000-3 Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарів
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 18.08.2020 13:56

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума17 686.48 UAH