-
Відкриті торги
-
КЕП
послуги з розроблення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель в межах населеного пункта с.Тернуватка Недайводської сільської ради
Оголошено тендер
370 000.00
UAH
Номер:
3b5ddc10d66e49009c282ac69404bd82
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-08-17-003853-a
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Недайводська сільська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04339876
-
Адреса:
53012, Україна, Дніпропетровська область, Криворізький р-н, с. Недайвода, вул. Рората, 103
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Недайводська сільська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04339876
-
Адреса:
53012, Україна, Дніпропетровська область, Криворізький р-н, с. Недайвода, вул. Рората, 103
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
370 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
послуги з розроблення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель в межах населеного пункта с.Тернуватка Недайводської сільської ради
Примітки:
процедура закупівлі здійснюється з метою задоволення потреби та за результатами відміни процедури відкритих торгів, розпочатих згідно номеру процедури в електронній системі закупівель UA-2020-07-27-002962-c
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
71250000-5 Архітектурні, інженерні та геодезичні послуги
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
17.08.2020 12:12
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума370 000.00 UAH