• Відкриті торги
  • КЕП

ДК 021:2015 «14410000-8 Кам’яна сіль» «Сіль технічна (помел №3)»

Оголошено тендер

840 000.00 UAH
Номер: a5d42672aeec4f4099e68c60d6790bc8
Ідентифікатор плану: UA-P-2020-07-31-003574-c
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: КОМУНАЛЬНЕ КОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МАРІУПОЛЬАВТОДОР"
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ КОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МАРІУПОЛЬАВТОДОР"
Очікувана вартість: 840 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: ДК 021:2015 «14410000-8 Кам’яна сіль» «Сіль технічна (помел №3)»
Річний план закупівлі на: 2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Липень 2020
Класифікатор ДК 021:2015: 14410000-8 Кам’яна сіль
КЕКВ: 2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування: 31.07.2020 14:37

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума840 000.00 UAH