-
Відкриті торги
-
КЕП
Будівництво поліклінічного відділення шляхом добудови незавершеного обєкта будівництва поліклініки за адресою: вул. Свободи, 190, смт.Білозерка Білозерського району Херсонської області
Оголошено тендер
16 536 678.95
UAH
Номер:
fdb0e422941843d9a5d500109085fb1d
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-07-29-002796-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
КП «БІЛОЗЕРСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА ЛІКАРНЯ»
×
-
Код ЄДРПОУ:
02003929
-
Адреса:
75000, Україна, Херсонська область, смт Білозерка, вулиця Карла Маркса, будинок 192
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КП «БІЛОЗЕРСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА ЛІКАРНЯ»
×
-
Код ЄДРПОУ:
02003929
-
Адреса:
75000, Україна, Херсонська область, смт Білозерка, вулиця Карла Маркса, будинок 192
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
16 536 678.95 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Будівництво поліклінічного відділення шляхом добудови незавершеного обєкта будівництва поліклініки за адресою: вул. Свободи, 190, смт.Білозерка Білозерського району Херсонської області
Примітки:
ДСТУ Б.Д.1.1-1-2013 «Будівництво поліклінічного відділення шляхом добудови незавершеного об’єкта будівництва поліклініки за адресою: вул. Свободи, 190, смт. Білозерка Білозерського району Херсонської області» (ДК 021:2015: 45215000-7 — Будівництво закладів охорони здоров’я та будівель соціальних служб, крематоріїв і громадських убиралень).
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
45210000-2 Будівництво будівель
КЕКВ:
3210 Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
КЕКВ:
3142 Реконструкція та реставрація інших об’єктів
Дата опублікування:
29.07.2020 15:10
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
ДСТУ Б.Д.1.1-1-2013 «Будівництво поліклінічного відділення шляхом добудови незавершеного об’єкта будівництва поліклініки за адресою: вул. Свободи, 190, смт. Білозерка Білозерського району Херсонської області» (ДК 021:2015: 45215000-7 — Будівництво закладів охорони здоров’я та будівель соціальних служб, крематоріїв і громадських убиралень).
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума16 536 678.95 UAH