• Відкриті торги
  • КЕП

Навчальна VR лабораторія (код ДК 021:2015 - 30236000-2 - Комп’ютерне обладнання різне)

Оголошено тендер

562 865.00 UAH
Номер: c46538e19e5c4bed985c07b64217af7c
Ідентифікатор плану: UA-P-2020-07-28-000086-c
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: Запорізький державний медичний університет
Замовник: Запорізький державний медичний університет
Очікувана вартість: 562 865.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Навчальна VR лабораторія (код ДК 021:2015 - 30236000-2 - Комп’ютерне обладнання різне)
Річний план закупівлі на: 2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Липень 2020
Класифікатор ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнання
КЕКВ: 3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування: 28.07.2020 08:18

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума562 865.00 UAH