-
Відкриті торги
-
КЕП
Обладнання для їдальні (харчоблоку) Мелітопольської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №8 Мелітопольської міської ради Запорізької області
Оголошено тендер
860 000.00
UAH
Номер:
5bf7c6eaffae4028b3c8e3cc9fa4feb3
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-07-22-002272-a
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Управління освіти Мелітопольської міської ради Запорізької області
×
-
Код ЄДРПОУ:
02136092
-
Адреса:
72313, Україна, Запорізька область, Місто Мелітополь, Вулиця Осипенко, 96
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Управління освіти Мелітопольської міської ради Запорізької області
×
-
Код ЄДРПОУ:
02136092
-
Адреса:
72313, Україна, Запорізька область, Місто Мелітополь, Вулиця Осипенко, 96
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
860 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Обладнання для їдальні (харчоблоку) Мелітопольської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №8 Мелітопольської міської ради Запорізької області
Примітки:
Категорія замовника: орган місцевого самоврядування. Місцезнаходження: 72313, Запорізька обл., м. Мелітополь, вул. Осипенко,96.
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
39310000-8 Обладнання для закладів громадського харчування
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
22.07.2020 18:20
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Піч пароконвекціктомат
Кількість
1 одиниця
Період постачання
до 31.08.2020
Сковорода перекидна
Кількість
1 одиниця
Період постачання
до 31.08.2020
Плита конфоркова
Кількість
2 одиниця
Період постачання
до 31.08.2020
Котел
Кількість
1 одиниця
Період постачання
до 31.08.2020
Лінія роздавальна в комплекті
Кількість
1 комплект
Період постачання
до 31.08.2020
Камера низькотемпературна
Кількість
1 одиниця
Період постачання
до 31.08.2020
Шафа холодильна середньотемпературна
Кількість
3 одиниця
Період постачання
до 31.08.2020
Машина для очищування овочів
Кількість
1 одиниця
Період постачання
до 31.08.2020
М'ясорубка
Кількість
1 одиниця
Період постачання
до 31.08.2020
Машина універсальна кухонна (привод) в комплекті
Кількість
1 комплект
Період постачання
до 31.08.2020
Міксер планетарний
Кількість
1 одиниця
Період постачання
до 31.08.2020
Тістомісильна машина
Кількість
1 одиниця
Період постачання
до 31.08.2020
Універсальна посудомийна машина в комплекті
Кількість
1 комплект
Період постачання
до 31.08.2020
Ванна мийна 1500х700х850
Кількість
1 одиниця
Період постачання
до 31.08.2020
Ванна мийна 1200х600х850
Кількість
1 одиниця
Період постачання
до 31.08.2020
Ванна мийна 1200х500х850
Кількість
1 одиниця
Період постачання
до 31.08.2020
Стіл з мийними ваннами 2400х600х850
Кількість
1 одиниця
Період постачання
до 31.08.2020
Стіл з мийними ваннами 1900х600х850
Кількість
1 одиниця
Період постачання
до 31.08.2020
Стіл з мийними ваннами 1200х600х850
Кількість
1 одиниця
Період постачання
до 31.08.2020
Стелаж пересувний 3800х450х2000
Кількість
1 одиниця
Період постачання
до 31.08.2020
Стелаж пересувний 2800х450х2000
Кількість
1 одиниця
Період постачання
до 31.08.2020
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
Опискошти освітньої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам
Сума602 000.00 UAH
ДжерелоІнше
Опискошти місцевого бюджету (співфінансування)
Сума258 000.00 UAH