• Відкриті торги
  • КЕП

Ноутбук

Оголошено тендер

10 500.00 UAH
Номер: d208afd6940746a9a360459f78fdefe3
Ідентифікатор плану: UA-P-2020-07-21-006334-b
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: БОТІЇВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
Замовник: БОТІЇВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
Очікувана вартість: 10 500.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Ноутбук
Річний план закупівлі на: 2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Липень 2020
Класифікатор ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)
КЕКВ: 3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування: 21.07.2020 14:35

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума10 500.00 UAH