• Відкриті торги
  • КЕП

Автономна система енергозабезпечення на основі фотомодулів на маяк Григорівський

Оголошено тендер

160 000.00 UAH
Номер: 5494728821a3452981520ab34ab772d3
Ідентифікатор плану: UA-P-2020-07-17-004843-b
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: Державна установа "Держгідрографія"
Замовник: Державна установа "Держгідрографія"
Очікувана вартість: 160 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Автономна система енергозабезпечення на основі фотомодулів на маяк Григорівський
Річний план закупівлі на: 2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Липень 2020
Класифікатор ДК 021:2015: 09330000-1 Сонячна енергія
Дата опублікування: 17.07.2020 14:25

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Автономна система енергозабезпечення на основі фотомодулів на маяк Григорівський
Код ДК 021:2015: 09330000-1 Сонячна енергія
Кількість 1 лот
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписКошти підприємства
Сума160 000.00 UAH