-
Відкриті торги
-
КЕП
Послуги з поточного ремонту та технічного обслуговування мереж зовнішнього освітлення на території Краснопільської ОТГ
Оголошено тендер
50 000.00
UAH
Номер:
3ba8a17ee7684fd7aea8d8f1aab9899e
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-07-08-006475-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Краснопільська селищна рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04390104
-
Адреса:
42400, Україна, Сумська область, Краснопільський район, смт. Краснопілля, вул. МЕЗЕНІВСЬКА, 2
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Краснопільська селищна рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04390104
-
Адреса:
42400, Україна, Сумська область, Краснопільський район, смт. Краснопілля, вул. МЕЗЕНІВСЬКА, 2
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
50 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з поточного ремонту та технічного обслуговування мереж зовнішнього освітлення на території Краснопільської ОТГ
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
50230000-6 Послуги з ремонту, технічного обслуговування дорожньої інфраструктури і пов’язаного обладнання та супутні послуги
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
08.07.2020 14:29
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума50 000.00 UAH