• Відкриті торги
  • КЕП

Шкільні меблі

Оголошено тендер

497 200.00 UAH
Номер: 81a392590f864a6292d4597d0871e6dc
Ідентифікатор плану: UA-P-2020-07-02-006410-a
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ ТА КУЛЬТУРИ БЕРЕГІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Замовник: УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ ТА КУЛЬТУРИ БЕРЕГІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Очікувана вартість: 497 200.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Шкільні меблі
Примітки: Місцезнаходження: 90202, Україна , Закарпатська обл., м. Берегове, вул. Хмельницького Богдана, буд. 9 Категорія: Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Річний план закупівлі на: 2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Липень 2020
Класифікатор ДК 021:2015: 39160000-1 Шкільні меблі
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 02.07.2020 16:21

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
Описсубвенція
Сума348 000.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума149 200.00 UAH