-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
КЕП
Додаткові компоненти Програмного комплексу галузевої системи контролю та моніторингу кібербезпеки на транспорті “I-CYBER”
Оголошено тендер
5 130 000.00
UAH
Номер:
11555813118e41e08123c4ca6735af25
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-06-30-001552-a
Тип процедури:
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
Закупівельник:
Державне підприємство "Галузевий центр цифровізації та кібербезпеки"
×
-
Код ЄДРПОУ:
34963949
-
Адреса:
01135, Україна, м. Київ, Київ, проспект Перемоги, 14
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Державне підприємство "Галузевий центр цифровізації та кібербезпеки"
×
-
Код ЄДРПОУ:
34963949
-
Адреса:
01135, Україна, м. Київ, Київ, проспект Перемоги, 14
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
5 130 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Додаткові компоненти Програмного комплексу галузевої системи контролю та моніторингу кібербезпеки на транспорті
“I-CYBER”
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
48730000-4 Пакети програмного забезпечення для забезпечення безпеки
Дата опублікування:
30.06.2020 11:18
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума5 130 000.00 UAH