-
Відкриті торги
-
КЕП
Металопластикові двері
Оголошено тендер
184 792.00
UAH
Номер:
7c7beae7521c41968f07b160e8bb46f6
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-06-26-003194-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Національний університет біоресурсів і природокористування України
×
-
Код ЄДРПОУ:
00493706
-
Адреса:
03041, Україна, Київська область, Київ, Героїв Оборони, 15
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Національний університет біоресурсів і природокористування України
×
-
Код ЄДРПОУ:
00493706
-
Адреса:
03041, Україна, Київська область, Київ, Героїв Оборони, 15
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
184 792.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Металопластикові двері
Примітки:
Місцезнаходження замовника. Україна, 03041, м. Київ, вул. Героїв Оборони,15 Категорія: Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
44220000-8 Столярні вироби
КЕКВ:
2282 Окремі заходи по реалізації державних (регіональних) програм, не віднесені до заходів розвитку
КЕКВ:
3210 Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
26.06.2020 18:53
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума184 792.00 UAH