-
Відкриті торги
-
КЕП
Вугілля кам'яне марки АКО (25-100), вугілля кам'яне марки АО (25-70), вугілля кам'яне марки АМ (13-25), вугілля кам'яне марки ДГ (20-100), вугілля кам'яне марки ДГ (13-80)
Оголошено тендер
3 132 000.00
UAH
Номер:
17a65b9b1c7243f5aebf04fbd9470467
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-06-26-001535-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
КУСВТГРР "Роздільнянський районний центр забезпечення та обслуговування закладів та установ освіти"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38302654
-
Адреса:
67400, Україна, Одеська область, місто Роздільна, вул.Ярослава Мудрого,1 а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КУСВТГРР "Роздільнянський районний центр забезпечення та обслуговування закладів та установ освіти"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38302654
-
Адреса:
67400, Україна, Одеська область, місто Роздільна, вул.Ярослава Мудрого,1 а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
3 132 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Вугілля кам'яне марки АКО (25-100), вугілля кам'яне марки АО (25-70), вугілля кам'яне марки АМ (13-25), вугілля кам'яне марки ДГ (20-100), вугілля кам'яне марки ДГ (13-80)
Примітки:
Місцезнаходження Замовника: вул. Ярослава Мудрого, 1а, м. Роздільна, Одеська область, 67400, вид закупівлі - передбачений абз. 1 п. 5 ч. 2 ст. 4 Закону, категорія замовника передбачена п.3 ч.4 ст.2 Закону, а саме: комунальна установа, отримувач та розпорядник (нижчого рівня) бюджетних коштів
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливо
КЕКВ:
2275 Оплата інших енергоносіїв
Дата опублікування:
26.06.2020 12:19
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума3 132 000.00 UAH